loader image

hoi

Daha Çok Etkileşim

Yapay zeka tabanlı eşleştirme sistemi

Marketing Meetup, yapay zeka tabalı eşleştirme sistemi sayesinde offline etkinliklerden daha etkileşimli ve daha verimli bir networking deneyimi sunuyor. Katılımcılar eşleştirme sonunda “connect” butonuna bastıklarında tıpkı Tinder’da olduğu gibi, birbirleri ile irtibata geçebiliyor.


 
 

Daha Verimli Bir Deneyim Alanı

Onlarca marka ile bire bir etkileşim

Marketing Meetup, Türkiye’de ilk kez online fuaye sistemine geçiyor. Burada markalar, profesyoneller bire bir iletişime geçebiliyor, etkinlik sonunda katılımcı datası alabiliyor, detaylı raporlara ulaşabiliyor.


 
 

Daha Çok Workshop, Daha Verimli Bir Deneyim

Yapay zeka tabanlı eşleştirme sistemi

Bu yıl Marketing Meetup’ta 15’ten fazla online workshop bizleri bekliyor. Dahası, tüm workshoplar canlı yayınlanmasının yanı sıra karşılıklı iletişime de izin veriyor. Yani offline deneyimi, daha yüksek bir etkileşim ile online’a taşıyoruz.


 
 

Bire Bir Görüşmeler, Chat ve Daha fazlası

Karşılıklı etkileşim için gereken her şey

Bu yıl Marketing Meetup’ta en değer verdiğimiz konuların başında etkileşim geliyor. Katılımcılar diğer katılımcıların şirket bilgilerini ve pozisyonlarını görebiliyor. Onlara direkt video görüşme istekleri gönderebiliyor, karşılıklı mesajlaşıyor. Marketing Meetup bu yıl çok farklı, çok samimi, çok teknolojik!


 
 

Gün Boyu 5 Farklı Alan, 5 Farklı Online Deneyim

Etkinlik Anında Değil, Gün Boyu Etkileşim

Bu yıl Marketing Meetup 5 temel alandan oluşuyor. Lobi’de etkinlikle ilgili tüm bilgilere, sahnede ana sahnedeki tüm oturumlara, workshop’ta paralel sahnelere, networking’de yeni tanışacağınız profesyonellere, fuayede de birbirinden değerli markaların size önereceği tekliflere erişebileceksiniz.


 
 

Daha Çok Paralel Sahne

Yapay zekadan çalışan deneyimine kadar birçok farklı konudan oluşan derin içerik genişliği

Hepimizin ilgi alanları farklı. Marketing Meetup bu yıl yapay zekadan çalışan deneyimine, big data’dan dijital pazarlamaya kadar pek çok farklı alt sahneden oluşuyor. Size de içlerinden birini seçmek kalıyor. Dahası, tüm sahneleri daha sonra izleme olanağına sahipsiniz.


 
 

Bu Marketing Meetup'ı Kaçırmak İstemiyorum!

Hemen Kayıt Ol