loader image

En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi

En İyi Veri/İç Görü Teknolojisi kategorisi kapsamında veri toplamaya, veriyi işlemeye ve veriden pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilir anlamlı bilgi çıkarmaya yönelik teknoloji ödüllendirilir.

BAŞVUR

‘En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi’ Katılım Koşulları

‘En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi’ kategorisine, Bir pazarlama sorununa çözüm olması için teknoloji geliştirmiş veya teknoloji vasıtasıyla bir pazarlama problemini çözmüş tüm firmalar katılabilir.

‘En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi’ kategorisine 1 Mart 2018 – 28 Şubat 2019 dönemi içinde hayata geçirilmiş veya fiilen kullanılmış teknolojiler ve bu tarih aralığında gerçekleştirilmiş başarılı teknoloji kullanımları başvurabilir.

Başvurular, Başvurular, 1 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında www.martechawards.org adresi üzerinden online olarak yapılır.

Başvuru sorularına buradan ulaşabilirsiniz.

Başvuru esnasında dekontun da yüklenmesi gerekmektedir. Dolayısıyla başvuru işlemine başlamadan, her başvuru için açıklama kısmına projenin başlığı ve katılımcı firma bilgisi girilerek başvuru ücretinin linkte bilgileri bulunan hesaba yatırılmış olması gerekmektedir.

Gerek görüldüğü takdirde başvuru süresi uzatılabilir.

‘En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi’ kategorisi için katılım ücreti 1250 TL + KDV’dir.

Katılım bedelleri, belirtilen banka hesabına havale veya EFT yoluyla ödenir ve dekontu diğer dokümanlarla birlikte sisteme yüklenir. Dekontu bulunmayan başvurular değerlendirmeye alınmaz.

‘En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi’ kategorisine, ödül programındaki soruların yanıtlarına ek olarak 100 megabyte ve 2 dakikayı geçmeyecek video ile başvurabilirsiniz. (.wmv veya mpeg4, 1920×1080)

‘En İyi Veri/İçgörü Teknolojisi’ kategorisine başvurabilmek için ‘kapak görseli’ oluşturarak başvurunuza ekleyebilirsiniz. Kapak Görseli: Projenizi en iyi anlatan ve kazanması halinde sahneye yansıtılacak sabit görsel. (.jpeg, yatay, 1920×1080, 300dpi)

Tanesi 2 MB’ı geçmeyecek şekilde en fazla 8 görsel yükleyebilirsiniz. (.jpeg, yatay, 1920×1080, 300dpi)
Görseller ve videolar haricinde jürinin projenizin anlamasını ve doğru değerlendirmesinin kolaylaştıracak malzemelerin veya çalışmaların bulunduğu linkleri başvurunuza ekleyebilirsiniz. (En fazla 2 adet, şifrelenmemiş olması gerekmektedir.)

Değerlendirme sırasında linklerin çalışır durumda olmasından başvuru sahibi katılımcı sorumludur.

Projelere ait tüm dokümanların, katılım sırasında sisteme yüklenmesi zorunludur. E-posta, elden vs. yöntemlerle ulaştırılacak dokümanlar dikkate alınmayacaktır.
Ön değerlendirme tarihine kadar (önceki gece 23.59) başvurunun içeriğinde düzeltme yapılabilir.
Jüri uygun gördüğü takdirde başvurunun kategorisini değiştirebilir.

Sisteme girilen tüm bilgi ve dokümanlar, Pazarlamasyon.com tarafından yayınlanabilir ve/veya tanıtım amacıyla kullanılabilir. Eğer tercih etmezseniz formda ilgili kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.